Blog Post

moda online

Sezon na wiosnę i lato w 2017 roku zapowiada się bardzo ciekawie. Dla wszystkich lubiących podążać za modą i chcących być zawsze na topie, mamy kilka propozycji na temat motywów przewodnich kolekcji zbliżającego się sezonu. Co będzie najmodniejsze tego sezonu? Zobaczcie sami!
Jak wiadomo nie od dziś warto zadbać o skórę i ciało, tym bardziej, że modne będą odkryte ramiona, sukienki wzorowane kubańskimi klimatami i romantyczne koszulki w stylu bosmańskim.
Projektanci przede wszystkim podkreślili damskie ramiona oraz dekolty w stylu carmen. powiększyli oni je do rozmiaru XXL. Rękawy sukienek jednakże powinny być rozkloszowane i najlepiej z falbanami.
Modna będzie również asymetria i disco. Lata osiemdziesiąte wracają. Na wybiegach przeważają mocne i intensywne odcienie pomarańczu, cytryny i róży. Barwy te Wyśmienicie sprawdzą się na spandeksie oraz aksamicie.
Jeśli chodzi o dodatki, to należy pamiętać, że w tym przypadku warto dobierać już nieco spokojniejsze elementy w odcieniach szarych oraz karminu. Wspomniana wcześniej asymetria nie powinna dotyczyć tylko ubrań, ale również dodatków. Modne będą przede wszystkim bluzki z pojedynczym rękawem, spódnice nierównej długości, a także kolczyki z różnych kompletów.Dużą popularnością powinna się cieszyć także moda online, czyli dobieranie kreacji za pomocą globalnej sieci.